Вантажне таксі Марсель

  Запланували поїздку в будівельний магазин або плануєте придбати меблі та побутову техніку? Для перевезення габаритних товарів буде потрібно наймати великий автомобіль або оплачувати дорогу доставку. Набагато простіше замовити недороге вантажне таксі від компанії «Марсель». Ми надамо бус чи вантажівку для перевезення будь-яких габаритних і важких товарів, а також додатково у нас можна замовити послуги вантажників, які допоможуть підняти їх на будь-який поверх.   Невелика вантажівка, в який поміститься сантехніка, предмети інтер'єру, побутова техніка, - просте рішення для зайнятих людей. Досить замовити вантажне таксі у Львові від мувінгової компанії "Марсель", і вже через годину машина з водієм і, за потреби, вантажниками буде біля під'їзду. В кабіні водія два місця для пасажирів, тому можна супроводжувати вантаж прямо в салоні. Компанія "Марсель" має власний автопарк і пропонує замовлення вантажного таксі, здатного перевезти до 1,5 тон вантажу, тому в кузов наданої машини поміститься будь-яку кількість товару. А для більших вантажів у нас є вантажівки до 5 тон.
 У нас ви можете замовити послуги з оплатою по перерахунку, з чи без пдв, ми надаємо всі необхідні документи вчасно, тому з нами вигідно і безпечно співпрацювати! Для перевезення вантажів по Львову оптимальним варіантом буде мувінгова компанія "Марсель"!

Ціна послуги вантажного таксі

  Саме єдині тарифи дадуть можливість замовити вантажне таксі по Львову недорого , забезпечуючи набагато більш якісні послуги. Увага перевізника спрямована строго на надання якісного сервісу, який зобов'язаний сподобатися клієнту. З ненадійним і непрофесійним перевізником ніхто працювати не буде і вартість наданих ними послуг не буде цікавити нікого, нехай навіть вона і буде найнижчою. У нас прозорі ціни, зафіксовані на сайті Ціни на вантажне таксі по Львову, на відміну від договірних тарифів на OLX, де зазвичай називають меншу ціну, але потім требують доплати і в результаті ціна виходить вищою. У нас немає жодних прихованих доплат! Ми не беремо оплати за подачу авто, натомість у нас мінімальне замовлення на бус — 2 години. З нами вигідно співпрацювати, оскільки у нас великий автопарк як своїх автомобілів так і авто інших перевізників. Усі технічні параметри, такі як: висота, ширина, довжина багажного відсіку усіх бусів і вантажівок прописані у нас на сайті, тож вам не потрібно обдзвонювати всі фірми і запитувати про параметри машин витрачаючи на це свій час.

Переваги замовлення вантажного таксі у нас:

- швидка обробка замовлень, і пошук найближчої до замовника машини;
- ввічливі і пунктуальні водії;
- надаємо послуги за фіксованою ціною;
- подача машини в точно визначений час;
- дотримання правил і умов транспортування вантажів на території України;
- дотримання водіями правил дорожнього руху;
- формування пакету супровідних документів;
- ми цінуємо кожного клієнта; - працюємо цілодобово 24/7, за умов попереднього замовлення по телефону в робочий час;

замовлення вантажного таксі по Львову мувінгова компанія Марсель вантажне таксі Львів ціна мувінгова компанія Марсель вантажні таксі тарифи  мувінгова компанія Марсель

Щоб замовити вантажне таксі по Львову, телефонуйте:

Контактна інформація на сторінці цін:

Ціна на вантажні перевезення по Львову Увага, у нас лише ВАНТАЖНІ авто (вантажні буси, вантажівки) для перевезення вантажів!