Квартирний переїзд - Львів - поради від професіоналів

мувінгова компанія марсель

  1.1. Потрібно визначитися з датою переїзду.
  1.2. Ідеально - за тиждень наперед, або ( від 3-х до 5-ти днів, залежить від кількості мешканців, що переїджають).В одному місті все спланувати простіше, навіть погодні умови чи життєві обставини не спричинять стресу, якщо Ви більше часу затратите на підготовку до переїзду.
  1.3. Переконайтеся, що всі речі, які Ви перевозите, будуть необхідні на новому місці.
  1.4. Для всіх великих та громіздких речей необхідний список- треба записати розміри у блокнот, щоб точно підібрати відповідних розмірів авто. При потребі меблі розбираються, пакуються і збираються на новому місці, якщо відсутній ліфт і розміри меблів не дозволять пронести їх через парадний вхід, наприклад, у будинках-«хрущівках»
  1.5. Канцтовари, книжки, посуд, пакуються у коробки з міцного картону і фіксуються міцним скотчем , особливо низ коробок. Всі коробки нумеруються та підписуються.
  1.6.Картини, вази, люстри, пакуються у бульбашкову плівку. Мувери-фахівці з перевезень запакують для Вас необхідні речі.
  1.7. Постіль, одяг пакується у поліпропіленові пакети і ретельно зав’язується (допоможуть ідентифікувати речі кольорові підписані стікери чи стрічки).
  1.8. Щодо меблів - оцініть реальну необхідність старих габаритних речей у новій квартирі. Можливо, краще згодом купити нові, ніж перевезти їх тимчасово, а потім думати про утилізацію старої побутової техніки, гарнітурів, що морально і фізично застаріли.
  1.9. Якщо Ви ще не маєте досвіду переїзду, Вам краще запросити для оцінки фахівця , який допоможе визначитися з розміром автівки, чи під’їде велика багатотонна машина з гідробортом під Ваш будинок і не створить незручностей. Враховуйте, що при відкритті гідроборта місце під паркування має бути понад 10м.
  1.10. Фахівець з переїзду оцінить, скільки вантажників потрібно залучити і узгодить зручний для Вас час .
  1.11.Роялі, фортепіано перевозять окремо від інших меблів спеціалісти – мувери найвищої кваліфікації. У високий сезон та у п‘ятницю і суботу «на сьогодні» Вам не вдасться залучити таких спеціалістів. У вантажній машині поруч з водієм можуть переїжджати двоє осіб, звичайно, вантажники. Або для впевненості в перевезенні може сидіти довірена особа Замовника.
  1.12. Ноутбуки, документи, ювелірні прикраси господарі повинні перевозити власноруч.

ЦІНА КВАРТИРНОГО ПЕРЕЇЗДУ. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ ЗА ПОСЛУГИ

  Вартість переїзду можна порахувати, виходячи з базової (мінімальної )вартості 2-х годин роботи авто та 2-х годин роботи вантажника. Детальніше ознайомитись із цінами на послуги переїзду Тарифи на організацію квартирного переїзду. Передбачити поламку ліфта, дорожню ситуацію важко, але виходячи з досвіду перевезення вартість розраховують з часу подачі автомобіля і початку роботи вантажників до повного розвантаження машини і занесенні всіх речей у квартиру(будинок). По факту завершення роботи Ви уточнюєте у менеджера вартість перевезення. Шановні Замовники! Ви завжди отримаєте допомогу від кваліфікованого менеджера, який супроводжує Вас під час Вашого замовлення! При потребі фахівець зможе під’їхати на місце перевезення. Легким і надійним для Вас переїзд забезпечить команда фахівців мувінгової компанії «Марсель» ! Ми організуємо квартирний переїзд під ключ будь-якої складності.

квартирний переїзд львів

+38 (063) 445 85 99 (Лайф/Lifecell)

+38 (050) 525 47 56 (МТС/Vodafone)

Прийом замовлень:

пн.—пт. 08:00-19:00 год.

сб.—нд. 11:00-17:00 год.

Виконання замовлень: 24/7